Aukcja dzieł sztuki im. Michała Hilchena
25.11.2013
Serdecznie zapraszam na organizowaną przez Stowarzyszenie Przymierza Rodzin XX aukcję dzieł sztuki im. Michała Hilchena, pod Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta R.P. Pani Anny Komorowskiej.
Aukcję poprowadzi Jacek Gintowt w niedzielę 1 grudnia 2013 r. o godz. 16:00 w Stowarzyszeniu Architektów Polskich Sapr w Warszawie, ul. Foksal 2. Prace na aukcję ofiarowało wielu artystów, ja wspomogłem Stowarzyszenie pracą publikowaną powyżej.Obrazy będą wystawione w Stowarzyszeniu Architektów Polskich SAPR w dniu aukcji od godziny 12:00.

Cena wywoławcza wszystkich prac to 400 zł. Zainteresowanym udostępnię imienne zaproszenia.
"Biała Lokomotywa" w teatrze Ateneum
21.08.2013
26 XI 2012r. w warszawskim teatrze Ateneum odbył się spektakl "Biała Lokomotywa" autorstwa i w reżyserii Jerzego Satanowskiego. Teksty Edwarda Stachury śpiewali Piotr Machalica, Zbigniew Zamachowski, Jacek Bończyk, Jan Janga Tomaszewski i Wojciech Brzeziński w akompaniamencie wspaniałych muzyków z zespołu Kameleon. Tłem dla artystów był obraz mojego autorstwa - "Biała Lokomotywa". Spektaklowi towarzyszyła wystawa mojego malarstwa. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia.
Ukazała się wyjątkowa pozycja - "Biała lokomotwa", Edward Stachura, Jerzy Satanowski.
18.11.2011
Jest to kolekcjonerskie wydawnictwo, dokumentujące twórczość i przyjaźń legendarnego tandemu Stachura - Satanowski, który w latach 70. XX wieku wyznaczył osobny nurt poezji śpiewanej - refleksyjnej, niełatwej w interpretacji, atrakcyjnej jako wyzwanie aktorskie i stanowiącej dobry materiał na widowisko teatralne.
Wystawy SomeBody@SomePLace
08.10.2011
Zapraszam na moje dwie wystawy w ramach projektu SomeBody@SomePLace, które odbędą się kolejno w Brukseli - 12 października i Londynie - 10 listopada. Projekt ten objęty jest patronatem Polskiej Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej oraz prof.Jerzego Buzka Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego. Inicjatorem i promotorem tego projektu jest Adam Maciejewski, członek Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych, finansista, podróżnik i poeta. W Brukseli wystawę organizuje Bożena Coignet, w Londynie Roksana Ciurysek-Gedir.
Agitabilis
12.11.2009
5 listopada odbył się wernisaż wystawy moich obrazów w Pawilonie Wyspiańskiego w Krakowie. Dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie! Dziękuję szczególnie Adamowi Maciejewskiemu i Markowi Marko - głównym sprawcom tego wydarzenia oraz Krakowskiemu Biuru Festiwalowemu za znakomite przygotowanie wystawy.Poniżej zdjęcia z tego wydarzenia.
Wystawa - Agitabilis
27.10.2009
Serdecznie zapraszam na wystawę mojego malarstwa "Agitabilis" organizowaną przez Miasto Kraków i Krakowskie Biuro Festiwalowe. Wystawa będzie czynna w dniach 6 listopada - 7 grudnia 2009 r., od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9.00-17.00 w Pawilonie Wyspiańskiego, pl. Wszystkich Świętych 2 w Krakowie.
Nowy obraz z cyklu "Sterowce"
04.10.2007
Przedstawiam najnowszy obraz z cyklu "Sterowce". Sterowiec zawieszony w pustynnej scenerii namalowany jest techniką olejną na płycie o wymiarach 132x98.